[marek]
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brzesko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie ma co-dziadek fajne miał nazwisko.... ;]
0
Faktycznie było by fajnie jamesbond, ale w lidze hiszpańskiej taki wynik jest raczej nie osiągalny - inna liga, bardziej ofensywna, mnie solidnej defensywy, więcej polotu i fantazji:) "nie ważne ile przeciwnik strzeli - ważne żebyśmy my strzelili więcej, choć jak mowie, fajnie by było mieć aż tak dobra obronę - przydaje sie szczególnie w pucharach, ale na nasza tez nie możemy narzekać! Peace!
0
musialem przeoczyc, a dobrze chodzilo?(pewnie o tym tez juz ktos pisal ale juz i tak raczej nie znajde:)
0
xalternative-kozak jestes:) dzieki za info, trza bedzie to sprawdzic:)
0
xalternative=a gdzie ogladales z polskim komenatrzem?
0
Messi kozak! ale i tak jak narazie men-of-the-match Dani! dzieki za szybkie tempo:)
0
konradinho,to przez jaki program mecze ogladasz? he:>
0
hej hej hej, nikt_ważny zapomnial w newsie o Atletico, nad którym mam 11 punktow a ktory jest 3. a nad Valencia tez mamy 11 przewagi:)
0
nie odbierajac nic Pellegriniemu, troche smiesznie powiedzial ze jest 6 druzyn obok siebie. Na moje oko jest 5 druzyn kolo sibie- od miejsca 2 do 6, bo Barca ma 10 pkt nad ta grupa. Rownie dobrze mogl by powiedziec ze jest 12 dryzn kolo siebie,bo Bilbao ma taka sama strate do Villa, jak Sevilla do Barcy:) choc równiez uwazam Go za swietnego trenera i zycze Vice-mistrzostwa:)
0
ale to co Titi gral....to jest dopiero cichy bohater:) VAMOS!
0
DANKE VERY MUCH! peace;)
0
wszystko super:) ale mnie zastanawia jedna rzecz...co za matolek uklada terminarz ligi? zwrocil ktos uwage jakie mamy ciekawe mecze po 29 listopada? Sevilla->Valencia>(Donieck-tak na uspokojenie)->real m.->Villareal...fajnie
0
a tak z innej beczki...ciekaw jestem kto ukladal terminarz rozgrywek...czemu real gra zawsze z druzyna, ktora we wczesniejszej kolejce rywalizowala z Barca? nie chce sie dopatrywac jakis spiskowych teori-ale to co najmniej dziwne, nie sadzicie?
0
DANKE:)