0

nie ma co-dziadek fajne miał nazwisko.... ;]

0

Faktycznie było by fajnie jamesbond, ale w lidze hiszpańskiej taki wynik jest raczej nie osiągalny - inna liga, bardziej ofensywna, mnie solidnej defensywy, więcej polotu i fantazji:) "nie ważne ile przeciwnik strzeli - ważne żebyśmy my strzelili więcej, choć jak mowie, fajnie by było mieć aż tak dobra obronę - przydaje sie szczególnie w pucharach, ale na nasza tez nie możemy narzekać! Peace!

0

musialem przeoczyc, a dobrze chodzilo?(pewnie o tym tez juz ktos pisal ale juz i tak raczej nie znajde:)

0

xalternative-kozak jestes:) dzieki za info, trza bedzie to sprawdzic:)

0

xalternative=a gdzie ogladales z polskim komenatrzem?

0

Messi kozak! ale i tak jak narazie men-of-the-match Dani! dzieki za szybkie tempo:)

0

konradinho,to przez jaki program mecze ogladasz? he:>

0

hej hej hej, nikt_ważny zapomnial w newsie o Atletico, nad którym mam 11 punktow a ktory jest 3. a nad Valencia tez mamy 11 przewagi:)

0

nie odbierajac nic Pellegriniemu, troche smiesznie powiedzial ze jest 6 druzyn obok siebie. Na moje oko jest 5 druzyn kolo sibie- od miejsca 2 do 6, bo Barca ma 10 pkt nad ta grupa. Rownie dobrze mogl by powiedziec ze jest 12 dryzn kolo siebie,bo Bilbao ma taka sama strate do Villa, jak Sevilla do Barcy:) choc równiez uwazam Go za swietnego trenera i zycze Vice-mistrzostwa:)

0

ale to co Titi gral....to jest dopiero cichy bohater:) VAMOS!

0

DANKE VERY MUCH! peace;)

0

wszystko super:) ale mnie zastanawia jedna rzecz...co za matolek uklada terminarz ligi? zwrocil ktos uwage jakie mamy ciekawe mecze po 29 listopada? Sevilla->Valencia>(Donieck-tak na uspokojenie)->real m.->Villareal...fajnie

0

a tak z innej beczki...ciekaw jestem kto ukladal terminarz rozgrywek...czemu real gra zawsze z druzyna, ktora we wczesniejszej kolejce rywalizowala z Barca? nie chce sie dopatrywac jakis spiskowych teori-ale to co najmniej dziwne, nie sadzicie?

0

DANKE:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?